LED Technologie

LED technologie představuje soustavu polovodičových elektronických součástek, jejíž hlavní vlastností je schopnost vyzařovat světlo. Oproti jiným umělým zdrojům světla LED zdroje disponují tou výhodou, že pro svůj 100 % výkon potřebují poměrně nízkou hodnotu proudu a napětí a až 90% energie se přeměňuje ve světlo.

Energetická účinnost

Energetická účinnost LED technologie značí tu vlastnost, kdy se za použití výrazně menšího množství energie vyprodukuje mnohem lepší svítivost či při použití stejného množství energie dosáhneme mnohem vyššího výkonu. V praxi to znamená, že pouhou výměnou LED svítidel za klasickou technologii náklady na spotřebu elektrické energie výrazně poklesnou a šetrnou formou dosáhneme zvýšené atraktivity nasvícených prostor a vyššího komfortu.

Značka INOXLED disponuje širokou škálou produktů. Produktové portfolio obsahuje LED žárovky, panely, bodová svítidla, trubice, LED sloupky na venkovní nasvětlení budov, architektonických památek, veřejného osvětlení, dopravní signalizaci až po interiérová svítidla s moderním a nadčasových designem. INOXLED produkty jsou také k dispozici s funkcí stmívání, výměnou barev, načasovaným programem vypnutí a zapnutí nebo s dálkovým ovládáním.

Powered by New Corporation